Axtarış
Marşrutlar
Maps · Balaşixa · Ayaqüstü qidalanma

Буфет

Reytinq 4,3
44 qiymətləndirmə
24 saat
+7 (977) 599-52-52
Telefonu göstər
Balashikha, Zheleznodorozhny Microdistrict, Novaya Street, 8
Yaddaşda saxla
Loqotip

Foto və ya video əlavə et

Ayaqüstü qidalanma Буфет, Balaşixa, foto
Ayaqüstü qidalanma Буфет, Balaşixa, foto
Daha 3
İcmal
Menyu
Foto
13
Rəylər
29
Xüsusiyyətlər

Menyu

30 may tarixində yenilənib
Шаурма Классическая
Классика с секретом, который вы захотите разгадать! На первый взгляд — это та самая любимая классическая шаурма: сочное мясо с вертела, хрустящие овощи и нежный лаваш. Но первый же укус меняет всё! Весь секрет — в нашей авторской смеси специй, к...
295 ₽
Bütün menyuya bax

Ünvan

Balashikha, Zheleznodorozhny Microdistrict, Novaya Street, 8
Girişləri göstər
Marşrut

Əlaqələr

+7 (977) 599-52-52
Telefonu göstər

İş vaxtı

24 saat
Qrafik

Necə gedib çatmaq olar

Поликлиника № 4
89 m
4
Поликлиника № 4ГорсоветКомсомольский проездМЦД ЖелезнодорожнаяСтанция МЦД Железнодорожная
Parklanma yerlərini göstər

Xüsusiyyətlər

Özü ilə aparılan yemək
Kartla ödəniş
Alıb aparmaq üçün qəhvə
Bir itlə edə bilərsiniz
Çay
Qəhvə
Özün götür
İçməli su
Klima
Əlil arabası ilə girişin mümkünlüyü:mevcut değil
Ödəniş üsulu:nakit, QR kod, kartla ödeme
Xüsusi menyu:ızgara tavuk, döner, çevirme
Mətbəx:Kafkasya mutfağı
Təşkilat haqqında daha ətraflı
Panorama
Siz bu təşkilatın sahibisiniz?
Reytinq 4,3
44 qiymətləndirmə
Bu yeri qiymətləndirin

29 rəy

Susmaya görə
наталья соколова
4 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
21 may
Заведение очень хорошее. Готовят вкусно. Брала курицу гриль. Курица была очень свежая и сочная. Салаты всегда свежие. Пробовала у них шаурму, тоже очень понравилась. Ребята которые там работают всегда дружелюбные и вежливые. Атмосфера всегда отличная и в заведении чисто.
1
Təşkilatın cavabına bax
Иван Л.
5 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
19 may
Сколько раз это заведение пережило смен владельцев. Сейчас, на момент 19.05.2026 этот буфетик очень подрос! Шаурма здесь вкусная, сочная и очень много начинки! Есть одно удовольствие. Салаты тоже свежие, донеры и прочая еда тоже на высоте. Благополучие этой кафешке!
1
Təşkilatın cavabına bax
Снежана
12 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
19 aprel
Раньше была вкусная шаурма и Донер. Но сейчас я понимаю откуда столько плохих отзывов. Заведение скатилось! Булки для донеоа старые , им наверное неделя не меньше, соус кислый, а мясо вообще попадаются жилки и жир. Приходится выплевывать. Мясо пересолили и добавили много специй, наверное, чтобы скрыть, что оно не свежее . Выкинули два донера, не доели! Мясо стало отвоатмтельное!!! Купили и только испортили настроение и выкинули деньги.
2
Xəta barədə məlumat ver
Arayış
Xidmətlər
Marşrutlar
Tıxaclar
Metronun sxemi
Xəritə yarat
Maps API
Fərdi
Əlfəcinlər və nəqliyyat vasitəm
Xəritələrim
Parametrlər
Biznes üçün
Şəxsi kabinet
Öz təşkilatını əlavə et
Xidmət haqqında
Yandex Maps — nə yeməyi, hara getməyi, nə ilə məşğul olmağı seçin.
© 2001–2026 "Yandex" MMC
Məlumat mənbəyi