Axtarış
Marşrutlar
Maps · Starı Oskol · Kafe

Блин & Coffee

Reytinq 4,4
73 qiymətləndirmə
Daha işləmir
+7 (980) 374-76-10
Telefonu göstər
Stariy Oskol, Molodyozhniy Avenue, 4Ж
Yaddaşda saxla
Loqotip

Foto və ya video əlavə et

Kafe Блин & Coffee, Starı Oskol, foto
Kafe Блин & Coffee, Starı Oskol, foto
Daha 1
İcmal
Foto
9
Rəylər
35
Xüsusiyyətlər

Ünvan

Stariy Oskol, Molodyozhniy Avenue, 4Ж
Marşrut

Əlaqələr

+7 (980) 374-76-10
Telefonu göstər

İş vaxtı

İş qrafiki qeyd edilməyib
Əlavə et

Necə gedib çatmaq olar

Микрорайон Макаренко
81 m
4
Микрорайон МакаренкоМикрорайон ЖуковаПроспект Алексея УгароваКафе АсеновградДворец спорта Аркада
Parklanma yerlərini göstər

Xüsusiyyətlər

Yeməklərin çatdırılması
Özü ilə aparılan yemək
Təşkilat haqqında daha ətraflı
Panorama
Siz bu təşkilatın sahibisiniz?

Yaxınlıqda oxşar yerlər

Kemping Oskol
Reytinq 4,2
Reytinq 4,4
73 qiymətləndirmə
Bu yeri qiymətləndirin

35 rəy

Susmaya görə
Лариса К.
8 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
13 oktyabr 2021
Вкусно, быстро, вежливо. Вид очень завлекает. Место отличное. В парке много детей и взрослых гуляет. И мимо пройти невозможно! Блины как у мамы! 😋
1
Екатерина Коростылева
14 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
12 oktyabr 2022
Были здесь часто до одного случая. Но честно скажу кофе не вкусный,сорт скорее всего не очень. Обслуживание вежливое. Это единственное кафе в таком месте и выбирать не приходилось. Случай после которого я туда ни ногой-это "пушистое соседство". Сидели с сыном на втором этаже,открытой веранде. Я допивала кофе,кроме нас никого не было. И посередине вылезла мышка из под пола...Я их боюсь до ужаса,сын обрадовался наоборот. Вылетела оттуда пулей. Теперь туда и бесплатно не затащить. Простите,но за таким нужно следить. Персонал хороший,но этот случай сыграл большую роль 🤷
Е
Екатерина Вышваркова
6 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
19 avqust 2022
Никому не советую покупать здесь напитки. На вкус они отвратительные. Какао и чай сладкий настолько, что невозможно пить. Дети отказались. Капучино без пенки. На вкус даже на кофе с молоком не похоже. Ни то, ни сё. На вопрос, почему нет пенки, ответили «Осела, нормально все. Что вам не нравится?» Очень жаль, что бариста не умеет готовить напитки и, похоже, никого это не беспокоит.
Təşkilatın cavabına bax
Xəta barədə məlumat ver
Arayış
Xidmətlər
Marşrutlar
Tıxaclar
Metronun sxemi
Xəritə yarat
Maps API
Fərdi
Əlfəcinlər və nəqliyyat vasitəm
Xəritələrim
Parametrlər
Biznes üçün
Şəxsi kabinet
Öz təşkilatını əlavə et
Xidmət haqqında
Yandex Maps — nə yeməyi, hara getməyi, nə ilə məşğul olmağı seçin.
© 2001–2026 "Yandex" MMC
Məlumat mənbəyi