Axtarış
Marşrutlar
Maps · Veliki Novqorod · Kafe

BegiMOD

Reytinq 4,2
136 qiymətləndirmə
Daha işləmir
+7 (905) 290-60-90
Telefonu göstər
Velikiy Novgorod, Bolshaya Sankt-Peterburgskaya Street, 30
Yaddaşda saxla
Loqotip

Foto və ya video əlavə et

Kafe BegiMOD, Veliki Novqorod, foto
Kafe BegiMOD, Veliki Novqorod, foto
Daha 11
İcmal
Foto
21
Rəylər
66
Xüsusiyyətlər

Ünvan

Velikiy Novgorod, Bolshaya Sankt-Peterburgskaya Street, 30
Girişləri göstər
Marşrut

Əlaqələr

+7 (905) 290-60-90
Telefonu göstər

İş vaxtı

İş qrafiki qeyd edilməyib
Əlavə et

Necə gedib çatmaq olar

Chudovskaya Street
113 m
4
Chudovskaya StreetBolshaya Sankt-Peterburgskaya Street, 42Kooperativnaya StreetStroiteley SquareCherepichnaya Street
Parklanma yerlərini göstər

Xüsusiyyətlər

Yeməklərin çatdırılması
Özü ilə aparılan yemək
Kartla ödəniş
Yay verandası
Wi-Fi
Alıb aparmaq üçün qəhvə
Idman translyasiyaları
Əvvəlcədən onlayn sifariş
Biznes-lanç
Qiymətlər:orta
Orta hesab:200–300 ₽
Çatdırılmanın növləri:kendi kurye hizmeti
Əlil arabası ilə girişin mümkünlüyü:mevcut değil
Təşkilat haqqında daha ətraflı
Panorama
Siz bu təşkilatın sahibisiniz?

Yaxınlıqda oxşar yerlər

Naffiga Koze bayan?!
Reytinq 5,0
Olympia
Reytinq 3,9
VremyCh
Reytinq 5,0
Rostics
Reytinq 4,3
Lucky Star
Reytinq 4,4
Reytinq 4,2
136 qiymətləndirmə
Bu yeri qiymətləndirin

66 rəy

Susmaya görə
Наталья Спиридонова
10 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
15 sentyabr 2021
Год-полтора назад было вкуснее и порции были больше. Сейчас уменьшились в размерах. Брали шаву на тарелке за 250 р. Курица в шаверме на тарелке не понравилась, вареная, не жареная, ни на вертеле, ни на гриле. Овощей маловато, хотя сейчас сезон и они недорогие, можно было бы и побольше огурцов и помидорок положить. Раньше ещё была морковка по-корейски, теперь не добавляют. Картошка тоже не очень вкусная ( а вот соус вкусный, чай тоже в чайнике вкусный, есть несколько сортов на выбор, стоит 80 р за чайник. Хватает его на 4 чашки. И работник приветливый и доброжелательный (молодой человек). В заведении есть несколько столиков, также на улице под навесом. Есть туалет. Готовят быстро. Помимо шаверм есть суп.
3
Т
Татьяна Игоревна
3 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
27 avqust 2021
В этом городе были туристами и искали где можно быстренько и вкусно покушать. Наткнулись на это кафе и поехали по отзывам туда. Нас было 7 человек, всем все понравилось. Приготовили за 15 минут (несмотря на количество людей в заведении), парень официант был очень внимателен, чистенько, приятная атмосфера, большие порции и, повторюсь, было очень вкусно! Рекомендую!)
3
Təşkilatın cavabına bax
Алита Ангелова
7 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
31 yanvar 2023
Сегодня решила зайти именно в это заведение, не разочаровалась), девушка бармен- официант Вероника очень вежливая, общительная, располагает гостей ,повар Виктория приготовила вкусную шаверму, красивая подача блюд,в зале чисто,молодцы девчонки!👍🤩💯🤝, в следующий раз- обязательно зайду и уже не 1, с подругами, очень уютно ,гостеприимно, ещё раз благодарю! 🌹🌹🌹🌹🌹
Xəta barədə məlumat ver
Arayış
Xidmətlər
Marşrutlar
Tıxaclar
Metronun sxemi
Xəritə yarat
Maps API
Fərdi
Əlfəcinlər və nəqliyyat vasitəm
Xəritələrim
Parametrlər
Biznes üçün
Şəxsi kabinet
Öz təşkilatını əlavə et
Xidmət haqqında
Yandex Maps — nə yeməyi, hara getməyi, nə ilə məşğul olmağı seçin.
© 2001–2026 "Yandex" MMC
Məlumat mənbəyi