Axtarış
Marşrutlar
Maps · Yekaterinburq · Gözəllik salonları

Beauty

48 rəy
Təşkilat köçüb
+7 (995) 541-75-65
Telefonu göstər
Yekaterinburg, Gurzufskaya Street, 11
Yeni ünvan: Yekaterinburg, Khokhryakova Street, 72
Keç
Yaddaşda saxla
Loqotip

Foto və ya video əlavə et

Gözəllik salonu Beauty, Yekaterinburq, foto
Daha 47
İcmal
Xəbərlər
1
Foto
57
Rəylər
48
Xüsusiyyətlər

Ünvan

Təşkilat bu ünvana köçüb:
Yekaterinburg, Khokhryakova Street, 72

Əlaqələr

+7 (995) 541-75-65
Telefonu göstər

İş vaxtı

İş qrafiki qeyd edilməyib
Əlavə et

Necə gedib çatmaq olar

Geologicheskaya
1.28 km
2
GeologicheskayaPloschad 1905 GodaChkalovskaya
Улица Куйбышева
310 m
4
Улица КуйбышеваМосковская горкаYugo-ZapadnayaГурзуфская улицаПосадская улица
Parklanma yerlərini göstər

Xüsusiyyətlər

Manikür
Kartla ödəniş
Parklanma
Pedikür
Əvvəlcədən yazılma
Onlayn yazılma
Kişilər üçün dırnaq xidməti
Dırnaq qaynağı
Kosmetoloji xidmətlər:kirpik uzatma, kaş/kirpik boyama, kaş düzeltme
Petfriendly:hayvanlarla girilmesi yasaktır
Əlil arabası ilə girişin mümkünlüyü:mevcut değil
Dırnaqlar üçün:kadın pedikürü, kadın manikürü, erkek manikürü, cihazlı pedikür, cihazlı manikür, smart-pedikür
Təşkilat haqqında daha ətraflı
Panorama
Siz bu təşkilatın sahibisiniz?

Ziyarət olunma səviyyəsi və iş qrafiki

14:00Adətən çox sayda ziyarətçi olur
B.e.
Ç.a.
Ç
C.a.
C
Ş
B
Bu yeri qiymətləndirin

48 rəy

Susmaya görə
Валентина Ершова
2 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
15 mart 2025
Уже второй раз посетила этот салон. Хожу к мастеру Екатерине. Мне все очень нравится. Обстановка, удобные кушетки, все мастера просто БЕЗУМНО вежливые и обходительные. Чувствуется забота о клиенте. Екатерина превосходный мастер- ответит на любой вопрос очень понятным языком, делвет работу быстро и качественно, носится хорошо и никакого дискомфорта. Рекомендую сходить и попробовать, дабы составить свое личное мнение
Təşkilatın cavabına bax
Татьяна М.
4 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
22 may 2025
Была у мастера Татьяны сегодня впервые на наращивании ресниц .Очень легкая рука у мастера, сделала быстро, ресничка к ресничке, все симметрично. Если и в носке ресницы будут такие же крутые, буду вашим постоянником☺️
1
Təşkilatın cavabına bax
Александра Бессонова
12 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
13 oktyabr 2025
Хочу поделиться негативным опытом посещения этого салона. К сожалению, осталась крайне недовольна процедурой наращивания ресниц и ее результатом. Процесс был очень неприятным: мастер постоянно отвлекалась на телефон, который лежал прямо у меня под головой и вибрировал от уведомлений. Это создавало постоянный дискомфорт. Кроме того, стоило мне лишь немного пошевелиться, как мастер начинала очень громко и раздраженно вздыхать, что заставляло меня чувствовать себя некомфортно и напряженно. Но главное разочарование ждало после. Ресницы начали выпадать сразу, держались чуть больше недели, а через 1,5 недели от них практически ничего не осталось. Они выпадали неестественным образом, не со своими родными ресницами, а просто отклеивались и оставались на лице. Очень жаль потраченных денег и времени. Не рекомендую данный салон.
Təşkilatın cavabına bax
Xəta barədə məlumat ver
Arayış
Xidmətlər
Marşrutlar
Tıxaclar
Metronun sxemi
Xəritə yarat
Maps API
Fərdi
Əlfəcinlər və nəqliyyat vasitəm
Xəritələrim
Parametrlər
Biznes üçün
Şəxsi kabinet
Öz təşkilatını əlavə et
Xidmət haqqında
Yandex Maps — nə yeməyi, hara getməyi, nə ilə məşğul olmağı seçin.
© 2001–2026 "Yandex" MMC
Məlumat mənbəyi