Axtarış
Marşrutlar
Maps · Kafe

BarIN

Reytinq 4,1
28 qiymətləndirmə
Daha işləmir
+7 (86133) 3-97-29
Telefonu göstər
Anapa, Krasnoarmeyskaya ulitsa, 32 · этаж 1
Yaddaşda saxla
Loqotip

Foto və ya video əlavə et

Kafe BarIN, , foto
Kafe BarIN, , foto
Daha 68
İcmal
Foto
78
Rəylər
21
Xüsusiyyətlər

Ünvan

Anapa, Krasnoarmeyskaya ulitsa, 32этаж 1
Girişləri göstər
Marşrut

Əlaqələr

Администратор
+7 (86133) 3-97-29
Telefonu göstər
barin-anapa.clients.site

İş vaxtı

İş qrafiki qeyd edilməyib
Əlavə et

Necə gedib çatmaq olar

Красноармейская улица
125 m
4
Красноармейская улицаЦентральный рынокАвтовокзалУлица КраснозелёныхАвтовокзал Анапа
Parklanma yerlərini göstər

Xüsusiyyətlər

Yeməklərin çatdırılması
Özü ilə aparılan yemək
Kartla ödəniş
Wi-Fi
Alıb aparmaq üçün qəhvə
Kuryerlərə qayğı
Telefon üçün enerji̇ yığma ci̇hazı
Masaüstü oyunlar
WC
Qiymətlər:orta
Orta hesab:100–700 ₽
Çatdırılmanın növləri:Yandex Eats, Delivery-club
Zalda əyləşdirmə üçün masaların sayı:от 11
Təşkilat haqqında daha ətraflı
Panorama
Siz bu təşkilatın sahibisiniz?

Yaxınlıqda oxşar yerlər

Burger bar Krasnodarskiy Paren
Reytinq 5,0
Praha
Reytinq 4,7
Captain
Reytinq 4,9
Korona
Reytinq 4,9
Yummy Oysters
Reytinq 5,0
Reytinq 4,1
28 qiymətləndirmə
Bu yeri qiymətləndirin

21 rəy

Susmaya görə
Анна Трифонова
17 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
26 mart 2022
Шашлык прям ,,гвоздь,,вечера-оооочень сочный,мягкий.Всё свежее вкусное,подача быстрая.Официант умничка интересовалась качеством блюд,всё вовремя приносила,уносила,меню и коктейли на зубок знает.Бармен приготовила все коктейли,брали несколько видов-без нареканий,коллектив хороший,знает свою работу,нам всё понравилось,придём ещё
Təşkilatın cavabına bax
Anastasia L.
2 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
17 aprel 2022
Ууууууу, классное место, я осталась под большим впечатлением🥇 Кухня отличная,( брали телятину с грибами,шашлык,ассорти мясное и кубанский салатик) Большой выбор вкусного пива,мой выбор пал на "Белый Лис" Весь персонал на высшем уровне, обязательно вернусь. Советую!👍
2
Təşkilatın cavabına bax
Виктория
4 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
13 iyul 2022
Кафе на 3. (еда 3 и обслуживание 2). Официант Анастасия при пустом зале умудрилась несколько раз накосячить. Были в кафе 12.07.2022 г. Начнём: заказывали борщ, шашлык, соленья из напитков взяли водки и колы. 1. Водочку с колой принесли сразу, но почему-то 1 рюмку (мы были 2). При заказе озвучили чтобы "Корзинку с соленьями" принесли сразу, под зукуску. Не принесли. 2. Принесли Борщ. Не вкусный. Перевареный. Цвета нет. Соленья так и не принесли, хотя уже несколько раз сказали, на что был ответ Анастасии что они готовятся. 3. Шашлык. Вкусный. Кусочки не большие, прожареные, объедение, но опять же НО пока мы доедали 1 блюдо шашлык остыл. 4. Мы брали 200 г водки. Просто под обед. Соленья принесли самыми последними. В это кафе больше не пойдём.
Təşkilatın cavabına bax
Xəta barədə məlumat ver
Arayış
Xidmətlər
Marşrutlar
Tıxaclar
Metronun sxemi
Xəritə yarat
Maps API
Fərdi
Əlfəcinlər və nəqliyyat vasitəm
Xəritələrim
Parametrlər
Biznes üçün
Şəxsi kabinet
Öz təşkilatını əlavə et
Xidmət haqqında
Yandex Maps — nə yeməyi, hara getməyi, nə ilə məşğul olmağı seçin.
© 2001–2026 "Yandex" MMC
Məlumat mənbəyi