Axtarış
Marşrutlar
Maps · Avtoyuma məntəqələri

Autocleanica

Reytinq 4,3
163 qiymətləndirmə
Bu vaxtadək açıqdır: 21:00
+7 (921) 705-08-08
Telefonu göstər
Borovichi, ulitsa Mira, 164
Yaddaşda saxla

Foto və ya video əlavə et

Avtoyuma Autocleanica, , foto
Avtoyuma Autocleanica, , foto
Daha 1
İcmal
Foto
11
Rəylər
59
Xüsusiyyətlər

Ünvan

Borovichi, ulitsa Mira, 164
Girişləri göstər
Marşrut

Əlaqələr

+7 (921) 705-08-08
Telefonu göstər

İş vaxtı

Bu vaxtadək açıqdır: 21:00
Qrafik

Necə gedib çatmaq olar

ГПТУ № 18
237 m
4
ГПТУ № 18Сушанская улицаГимназияЛаношиноДетская поликлиника
Parklanma yerlərini göstər

Xüsusiyyətlər

Kartla ödəniş
Wi-Fi
Salonun kimyəvi təmizlənməsi
Əvvəlcədən yazılma
Qoruyucu mumun çəkilməsi
Rezinin qaraldılması
Yuma:temassız, el
Kuzovun yuyulmasının qiyməti:250–500 ₽
Yuma zonalarının sayı:4
Təşkilat haqqında daha ətraflı
Panorama
Siz bu təşkilatın sahibisiniz?

Ziyarət olunma səviyyəsi və iş qrafiki

15:00Adətən çox sayda ziyarətçi olur
B.e.
Ç.a.
Ç
C.a.
C
Ş
B

Yaxınlıqda oxşar yerlər

H2O
Avtoyuma
Reytinq 4,7
Автомойка
Avtoyuma
Reytinq 4,3
Автомойка
Avtoyuma
Reytinq 2,2
Автомойка
Avtoyuma
Reytinq 3,2
Goncharnaya 69
Avtoyuma
Reytinq 4,3
Автомойка
Avtoyuma
Reytinq 2,1
Автомойка
Avtoyuma
Reytinq 4,4
Crystal
Avtoyuma
Reytinq 4,4
Автомойка
Avtoyuma
Reytinq 3,8
Reytinq 4,3
163 qiymətləndirmə
Bu yeri qiymətləndirin

59 rəy

Susmaya görə
Владимир Стужук
6 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
3 fevral
Не рекомендую! Отвратительнее мне авто ещё не мыли! Набраны на мойку школьники моют плохо! Полная мойка люкс мне выходила 1400р взяли 1700р +300 р за отбой льда и был грязный салон. Хорошо я заплатил но при приёме авто они даже багажник не открывали не мыли коврик и непылесосили а взяли за это 300 р. Под ковриками в салоне тоже неполисосили и стекла не простирались! Сложилось впечатление расчëт идет на лоха что не кто ни чего не будет проверять! После высказанных мною недовольствий было все сделано! Больше не когда не буду пользоваться услугами этой мойки! Не рекомендую!
Анастасия Краскова
2 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
22 iyun
Не советую. Отдала свой автомобиль на мойку кузова, пылесос и чистка пластика и зеркал. Ужасно. Мне химией залили магнитолу(планшет), теперь просто белый экран. Все под замену. Они даже не сознаются в этом. Ну понятное дело, они ответственности не несут совсем. В итоге ремонт мне вышел в 12 тысяч. А мойка автомобиля, если так можно назвать, в 1500р. На сайте написано, что у них мягкие удобные диваны, тв и кулер. В итоге, диваны все ободранные, в комнате ожидания грязно, кулер нет совсем, а тв не работает, экономия.... Никогда не воспользуюсь услугами данной автомойки и никому не советую!
Антон Лабутин
7 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
18 avqust 2025
Ну прям совсем все плохо.просто прошлись тряпкой и то не везде.внутри на сиденье после мойки остались следы песка,на КПП просто не мыли,как был так и остался пластик в пыли.приехал назад,при мне все отмыли.короче ужас,пока не сменят людей туда ездить не нужно.
2
Xəta barədə məlumat ver
Arayış
Xidmətlər
Marşrutlar
Tıxaclar
Metronun sxemi
Xəritə yarat
Maps API
Fərdi
Əlfəcinlər və nəqliyyat vasitəm
Xəritələrim
Parametrlər
Biznes üçün
Şəxsi kabinet
Öz təşkilatını əlavə et
Xidmət haqqında
Yandex Maps — nə yeməyi, hara getməyi, nə ilə məşğul olmağı seçin.
© 2001–2026 "Yandex" MMC
Məlumat mənbəyi