Axtarış
Marşrutlar
Maps · Qida istehsalı

Анжерское молоко

Reytinq 4,0
39 qiymətləndirmə
İş qrafiki qeyd edilməyib
Anzhero-Sudzhensk, Magistralnaya ulitsa, 1
Yaddaşda saxla

Foto və ya video əlavə et

Ərzaq məhsullarının istehsalı Анжерское молоко, , foto
Ərzaq məhsullarının istehsalı Анжерское молоко, , foto
Daha 1
İcmal
Foto
6
Rəylər
11
Xüsusiyyətlər

Ünvan

Anzhero-Sudzhensk, Magistralnaya ulitsa, 1
Marşrut

Əlaqələr

Telefon qeyd edilməyib
Əlavə et

İş vaxtı

İş qrafiki qeyd edilməyib
Əlavə et

Necə gedib çatmaq olar

Гормолзавод
253 m
4
ГормолзаводВентиляторный заводМясокомбинатПредсудженка (3599 км)Водоканальная улица
Parklanma yerlərini göstər

Xüsusiyyətlər

Təşkilat haqqında daha ətraflı
Panorama
Siz bu təşkilatın sahibisiniz?

Yaxınlıqda oxşar yerlər

Proizvodstvo produktov pitaniya
Ərzaq məhsullarının istehsalı
Hələ qiymətləndirmələr yoxdur
Шахтоуправление
İstehsalat müəssisəsi
Reytinq 3,6
Оптовая база
Ərzaq bazarı
Reytinq 4,3
Optovaya baza, Ip Vanyukov
Ərzaq məhsullarının topdan satışı
Reytinq 4,3
Ip Kolmakova
Dərin dondurulma məhsulları
Hələ qiymətləndirmələr yoxdur
Darnitsa, Pkf
Şirniyyat istehsalı
Hələ qiymətləndirmələr yoxdur
Reytinq 4,0
39 qiymətləndirmə
Bu yeri qiymətləndirin

11 rəy

Susmaya görə
Black Cat
30 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
24 may 2024
Наверно, как и большинство молочных комбинатов Российской Федерации, "Анжерское молоко" делает молоко (извините за тавтологию) из порошка, так как коровок-то в нашем регионе мизерный мизер. Ну а сам порошек покупается за границей и из чего делается там - даже гадать трудно. Здоровья, в общем, не прибавляет. А когда-то Анжерское масло гремело далеко за пределами области. С положительной стороны хочется отметить фирменный магазин возле проходной. Проезжающие мимо могут отовариться свежими товарами. Мне лично нравится свежая выпечка и горячий хлеб. Кроме того, работники предприятия могут здесь отовариться в рассрочку по записи. Очень гуманное решение руководства в наше непростое время.
2
carvik
10 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
18 sentyabr 2024
Купил пакет молока , заявлено на упаковке 3,2% жирность, гост , ультрарастеризовпнное... По факту, на вкус, нт каких там 3,2 даже близко нет, вода. Не рекомендкю продукцию этого завода.
А
андрей бобров
4 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
19 aprel 2019
работают приветливые девчонки обслуживают вежливо и подробная инфа по товарам всё отлично
8
1
Xəta barədə məlumat ver
Arayış
Xidmətlər
Marşrutlar
Tıxaclar
Metronun sxemi
Xəritə yarat
Maps API
Fərdi
Əlfəcinlər və nəqliyyat vasitəm
Xəritələrim
Parametrlər
Biznes üçün
Şəxsi kabinet
Öz təşkilatını əlavə et
Xidmət haqqında
Yandex Maps — nə yeməyi, hara getməyi, nə ilə məşğul olmağı seçin.
© 2001–2026 "Yandex" MMC
Məlumat mənbəyi