Axtarış
Marşrutlar
Maps · Sankt‑Peterburq · Kafe · Anusha

Anusha

Reytinq 3,9
20 qiymətləndirmə
Daha işləmir
Saint Petersburg, ploshchad Stachek, 9
Yaddaşda saxla
Loqotip

Foto və ya video əlavə et

Kafe Anusha, Sankt‑Peterburq, foto
Kafe Anusha, Sankt‑Peterburq, foto
Daha 17
İcmal
Foto
27
Rəylər
11
Xüsusiyyətlər

Ünvan

Saint Petersburg, ploshchad Stachek, 9
Girişləri göstər
Marşrut

Əlaqələr

Telefon qeyd edilməyib
Əlavə et

İş vaxtı

İş qrafiki qeyd edilməyib
Əlavə et

Necə gedib çatmaq olar

Narvskaya
267 m
2
NarvskayaBaltiyskayaKirovskiy Zavod
Narvskaya Metro Station
166 m
3
Narvskaya Metro StationStachek Square - Narvskaya Metro StationНарвский проспектЛифляндская улица, 3
Parklanma yerlərini göstər

Xüsusiyyətlər

Yeməklərin çatdırılması
Özü ilə aparılan yemək
Alıb aparmaq üçün qəhvə
Əlil arabası ilə girişin mümkünlüyü:mevcut değil
Təşkilat haqqında daha ətraflı
Panorama
Siz bu təşkilatın sahibisiniz?

Yaxınlıqda oxşar yerlər

Пол-лимона
Reytinq 4,8
Pirogovyy dvorik
Reytinq 4,4
Blin Bufet
Reytinq 5,0
Tvoya Shaverma
Reytinq 5,0
Taiyaki
Reytinq 4,8
Reytinq 3,9
20 qiymətləndirmə
Bu yeri qiymətləndirin

11 rəy

Susmaya görə
Анфиса У.
7 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
6 iyul 2023
Оцениваю шаверму на 7/10. Было вкусно. Главное - не дорого (обычный размер 220р, большая 250р). С подругой на пару взяли по шаверме, у неё она немного развалилась, у меня было всё хорошо, я быстро съела. Так как соус был не жирным - мы не чувствовали тяжести после шавермы, так что за это плюс. Мясо внутри нежное. Расположение хорошее, внутри всё чистенько и удобно, то есть посидеть есть где. Советую туда приходить.
Romario BaranoFF
21 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
4 oktyabr 2023
Заскочил вечерком перекусить. В зале никого. Где-то в подсобке обнаружился человек, согласившийся меня накормить шавермой в лаваше)) Ждал недолго. Подали нечто объемное, рыхлое, и чуть тёплое... В итоге, съел конечно)) Но кушать плохо скрученную, абсолютно холодную в нутри, и соусом с ярким привкусом растительного масла ещё то удовольствие... Был в первый и последний раз.
vladimir-souharev
5 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
7 sentyabr 2023
В целом шаверменная неплоха, есть где сесть, большое меню, но я взял шаверму на тарелке и отзыв будет о ней. Всего понемногу, но в целом вкусно. Из минусов - корейская морковка сильно кислая (такой маринад, не скисшая) В самой шаверменной мясо лежит нарезанной горкой у вертела, что говорит о его несвежести, оно могло быть нарезано когда угодно. Заказ изготовили быстро, претензий не имею.
1
Xəta barədə məlumat ver
Arayış
Xidmətlər
Marşrutlar
Tıxaclar
Metronun sxemi
Xəritə yarat
Maps API
Fərdi
Əlfəcinlər və nəqliyyat vasitəm
Xəritələrim
Parametrlər
Biznes üçün
Şəxsi kabinet
Öz təşkilatını əlavə et
Xidmət haqqında
Yandex Maps — nə yeməyi, hara getməyi, nə ilə məşğul olmağı seçin.
© 2001–2026 "Yandex" MMC
Məlumat mənbəyi