Axtarış
Marşrutlar
Maps · Moskva · Restoranlar

Ambassadoria

Reytinq 4,4
653 qiymətləndirmə
Daha işləmir
+7 (993) 265-93-92
Telefonu göstər
Moscow, Komsomolskiy Avenue, 13
Yaddaşda saxla
Loqotip

Foto və ya video əlavə et

Restoran Ambassadoria, Moskva, foto
Restoran Ambassadoria, Moskva, foto
Daha 177
İcmal
Xəbərlər
4
Foto
187
Rəylər
322
Xüsusiyyətlər

Ünvan

Moscow, Komsomolskiy Avenue, 13
Girişləri göstər
Marşrut

Əlaqələr

+7 (993) 265-93-92
Telefonu göstər
ambassadoria-rest.ru

İş vaxtı

İş qrafiki qeyd edilməyib
Əlavə et

Necə gedib çatmaq olar

Park Kultury
700 m
2
Park KulturyFrunzenskayaPark Kultury
Союз писателей России
63 m
4
Союз писателей РоссииLva Tolstogo StreetTimura Frunze StreetPark Kultury Metro StationZubovskaya Square
Parklanma yerlərini göstər

Xüsusiyyətlər

Yeməklərin çatdırılması
Özü ilə aparılan yemək
Tualet
Kartla ödəniş
Wi-Fi
Yay verandası
Alıb aparmaq üçün qəhvə
Bir itlə edə bilərsiniz
Idman translyasiyaları
Orta hesab:2000–3000 ₽
Qiymətlər:yüksek
Nağdsız bəxşişlərin növləri:netmonet
Xidmətlər:vida salonu, oyanış, salonun dekorasiyası, Toy bufeti
Təşkilat haqqında daha ətraflı
Aksiya
Panorama
Siz bu təşkilatın sahibisiniz?

Ziyarət olunma səviyyəsi və iş qrafiki

20:00Adətən orta yüklənmə səviyyəsi
B.e.
Ç.a.
Ç
C.a.
C
Ş
B

Yaxınlıqda oxşar yerlər

Grange
Reytinq 4,4
Pancho
Reytinq 4,6
Modus
Reytinq 4,9
Restaurant La Provincia
Reytinq 4,7
Elargi
Reytinq 4,9
Reytinq 4,4
653 qiymətləndirmə
Bu yeri qiymətləndirin

322 rəy

Susmaya görə
Наталья Евгеньевна Добрина
11 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
28 mart
Отличный банкетный зал Очень стильный. Находится в здании особняка, который занимает Союз Писателей России. Заказывали Поминки. Всё быстро согласовали. Всё очень вкусно. Обслуживание замечательное. Внимательный персонал. Вообще всё прошло прекрасно. Спасибо за хорошее впечатление о данном заведении. Всем советую
Təşkilatın cavabına bax
Елена Кривоногова
4 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
30 aprel
Мы были в ресторане 29.04.2026 года. Столик был заказан на 18.00. В 18.05 мы уже сидели и попросили официанта Дениса принести нам что-нибудь попить. Морс, воду, лимонад. Попросили 4 кувшинчика. Нам принесли 1! И то, только в 18.50. Все это время мы просили, чтобы у нас приняли заказ. Слава богу заказали - в 19.10!! Дальше - начали носить салаты. У всех был заказан с баклажаном. Четырём человекам не хватило. Сидели ждали ещё 20 минут. Попросили вина - ждали его ещё 30 минут. Потом принесли горячее. Ну это только название. Люля-кебаб из баранины у меня был просто холодный. И на люля не похож совсем. Просто - холодная котлета. Я еще заказала молодой картофель. Его не принесли от слова совсем. Но напоминать не стала, поняла, что никогда его не дождусь. Двое человек заказали шашлык из курицы. Он был не прожарен. Мясо было красным и нес’едобным. Закуска - селедочка с чёрным хлебом была принесена последней. В общем - нигде и никогда за свои годы я так отвратительно не ела. Сама сюда больше ни ногой и друзьям не порекомендую. Я поставила 1 звезду, но это много. Честно!!
Təşkilatın cavabına bax
Юлия Габбасова
9 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
14 dekabr 2025
Добрый вечер! Уютный ресторан, не ожидала что внутри он откажется очень просторным. Добротная обстановка, посуда, предметы интерьера. По-домашнему вкусно, порции огромные. Персонал тоже очень располагает, как будто знакомы 100 лет, хотя забрели сюда впервые с коллегой после мьюзикла.
1
Təşkilatın cavabına bax
Xəta barədə məlumat ver
Arayış
Xidmətlər
Marşrutlar
Tıxaclar
Metronun sxemi
Xəritə yarat
Maps API
Fərdi
Əlfəcinlər və nəqliyyat vasitəm
Xəritələrim
Parametrlər
Biznes üçün
Şəxsi kabinet
Öz təşkilatını əlavə et
Xidmət haqqında
Yandex Maps — nə yeməyi, hara getməyi, nə ilə məşğul olmağı seçin.
© 2001–2026 "Yandex" MMC
Məlumat mənbəyi