Axtarış
Marşrutlar
Maps · Restoranlar

Adachi

Reytinq 5,0
1170 qiymətləndirmə
Bu vaxtadək bağlıdır: 11:00
+7 (949) 308-88-89
Telefonu göstər
Donetsk, Artema Street, 134А
Yaddaşda saxla
Loqotip

Foto və ya video əlavə et

Restoran Adachi, , foto
Daha 12
İcmal
Foto
22
Rəylər
500
Xüsusiyyətlər

Ünvan

Donetsk, Artema Street, 134А
Marşrut

Əlaqələr

+7 (949) 308-88-89
Telefonu göstər
goodcity.com.ru

İş vaxtı

Bu vaxtadək bağlıdır: 11:00
Qrafik

Necə gedib çatmaq olar

Донецк Сити
114 m
4
Донецк СитиПромстройНИИпроектТЦ СеверныйУлица Молодых ШахтёровУлица Звягильского
Parklanma yerlərini göstər

Xüsusiyyətlər

Yeməklərin çatdırılması
Özü ilə aparılan yemək
Əlilliyi olan insanlar üçün tualet
Yay verandası
Wi-Fi
Alıb aparmaq üçün qəhvə
Kraft pivəsi
Hədiyyə sertifikatı
Uşaq otağı
Xüsusi menyu:mevsim, çocuk
Mətbəx:Çin mutfağı, Japon mutfağı, Asya mutfağı
Müəssisənin tipi:elit restoran
Müəssisənin xüsusiyyətləri:canlı müzik, çocuk animasyonu, şarap menüsü
Təşkilat haqqında daha ətraflı
Panorama
Siz bu təşkilatın sahibisiniz?

Ziyarət olunma səviyyəsi və iş qrafiki

10:00Bağlıdır
B.e.
Ç.a.
Ç
C.a.
C
Ş
B

Yaxınlıqda oxşar yerlər

Korona
Reytinq 5,0
Rendez-Vous
Reytinq 5,0
Reytinq 5,0
1170 qiymətləndirmə
Bu yeri qiymətləndirin

500 rəy

Susmaya görə
Л
Леночка Катрич
3 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
26 yanvar
Посетили ресторан Адачи 25 января. Заказывали роллы, рис жареный со свининой: все вкусно. Но сет детский 1 нам принесли с абсолютно холодной картошкой фри, как с холодильника. На наше замечание, официант забрал полностью весь поднос с едой, переделывать картошку. По итогу нам принесли ту же картошку, только повторно обжаренную во фритюре. Она была ужасно жирная, со вкусом застарелого масла. Просьба объяснить поварам, что на такой мелочи, как картошка фри, они портят полностью впечатление о ресторане. Не стоит жалеть сто грамм картофеля и подать ребенку нормальную, свежую картошку. В остальном претензий нет.
3
Лана Перепелица
2 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
2 may
Мы с подругой посетили это заведение — и остались в полном восторге! 🥂 Время ожидания и подачи блюд — просто потрясающее. Всё было красиво, необычно и очень приятно. Официанты — милые и отзывчивые, создали тёплую атмосферу. Блюда — настоящий восторг по вкусу. Нам всё понравилось без исключения! Обязательно вернёмся ✨
3
1
Анастасия Гаманова
3 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
14 may
Раньте был любимый ресторан. Посетили 11.05.2026г. Обслуживание ужасное,не приветливые официанты, рандомная подача блюд. Том ям с резиновым кальмаром нарезанный кусмищами,грибы и мидии сырые,воды много содержания мало. Салат сифудо сарада со старыми осьминогами и сырыми мидиями ,кальмар так же резиновый. Остались вкусными только напитки и суши .
2
1
Xəta barədə məlumat ver
Arayış
Xidmətlər
Marşrutlar
Tıxaclar
Metronun sxemi
Xəritə yarat
Maps API
Fərdi
Əlfəcinlər və nəqliyyat vasitəm
Xəritələrim
Parametrlər
Biznes üçün
Şəxsi kabinet
Öz təşkilatını əlavə et
Xidmət haqqında
Yandex Maps — nə yeməyi, hara getməyi, nə ilə məşğul olmağı seçin.
© 2001–2026 "Yandex" MMC
Məlumat mənbəyi