Axtarış
Marşrutlar
Maps · Orenburq · Kinoteatrlar

Мистер Фёст

Reytinq 4,6
1918 qiymətləndirmə
Bu vaxtadək açıqdır: 00:00
+7 (3532) 78-00-01
Telefonu göstər
Orenburg, Nezhinskoye shosse, 2А · этаж 2
Yaddaşda saxla
Loqotip

Foto və ya video əlavə et

Kinoteatr Мистер Фёст, Orenburq, foto
Daha 90
İcmal
Xəbərlər
2
Foto
100
Rəylər
599
Xüsusiyyətlər

Ünvan

Orenburg, Nezhinskoye shosse, 2Аэтаж 2
Girişləri göstər
Marşrut

Əlaqələr

+7 (3532) 78-00-01
Telefonu göstər
mister-first.ru

İş vaxtı

Bu vaxtadək açıqdır: 00:00
Qrafik

Necə gedib çatmaq olar

ТЦ Армада-2 – Гипермаркет Лента
24 m
2
ТЦ Армада-2 – Гипермаркет Лента24-й микрорайон23-й микрорайон
Parklanma yerlərini göstər

Xüsusiyyətlər

Əlilliyi olan insanlar üçün tualet
Kafe
3D
Əvvəlcədən yazılma
Əlilliyi olan insanlar üçün parklanma yeri
Hədiyyə sertifikatı
Velosipedlər üçün parklanma yeri
Bir itlə edə bilərsiniz
Lift
Petfriendly:hayvanlarla girilmesi yasaktır, yüksekliği 35 cm'ye kadar olan köpeklere izin veriliyor
Əlil arabası ilə girişin mümkünlüyü:tam erişim
Ödəniş üsulu:kapıda ödeme, nakit, kartla ödeme, havale, online, QR kod, kredi kartı ile ödeme
Səhmlər:indirim, promosyon, özel indirim, bonus, ikram
Təşkilat haqqında daha ətraflı
Panorama
İnformasiyanın sahibi onun aktuallığını izləyir

Ziyarət olunma səviyyəsi və iş qrafiki

12:00Adətən az sayda ziyarətçi olur
B.e.
Ç.a.
Ç
C.a.
C
Ş
B

Yaxınlıqda oxşar yerlər

Love Cinema
Reytinq 4,4
Lounge Cinema
Reytinq 5,0
Marmelad Cinema
Reytinq 4,7
Reytinq 4,6
1918 qiymətləndirmə
Bu yeri qiymətləndirin

599 rəy

Susmaya görə
Марина Александрова
18 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
22 mart
Хороший кинотеатр. Для меня очень удобное расположение. Есть несколько залов. На входе есть гардероб. Рядом с кассой пространство где продаются различные снеки, сладости, напитки. В самих залах удобные кресла, нормальное не узкое расстояние между рядами. На одно неудобство обратило внимание, например в 5 зале вход к креслам только с одной стороны. В других залах не помню как, наверное такое же расположение. Звук удовлетворительный, в зале чисто.
Təşkilatın cavabına bax
В
Вера Мелехова
7 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
25 yanvar
Очень некомфортно в зале (2). Чтобы пройти на своё место нужно пройти через всех людей по ногам, то есть вход с одной стороны + это не безопасно, если не дай бог чс, ты не сможешь выбраться из зала . Очень неудобные сидения, затекло всё тело и в конце заболела голова . Сидения назад не запракидываются. Персонал недоброжелательный.
2
1
Алексей Григоренков
5 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
17 yanvar 2025
Кинотеатр в целом понравился .ходили 17 января на сонника 3.на 17.15 на кассе парень сказал купить можно только через сайт .по другому не как .пришлось мучится через телефон.никогда с этим не сталкивались .думал парень подскажет предложит помощ как купить .как обычно это бывает.нл ему было пофиг.кинотеатр хороший.кресла мягкие удобные не шатаются.звук хороший в целом все понравилось.еслибы не покупка через сайт.кто не знает как покупать будут разворачивается и уходить скорее всего.кассирия думаю должен я думаю предложить помощь но нет.
2
Xəta barədə məlumat ver
Arayış
Xidmətlər
Marşrutlar
Tıxaclar
Metronun sxemi
Xəritə yarat
Maps API
Fərdi
Əlfəcinlər və nəqliyyat vasitəm
Xəritələrim
Parametrlər
Biznes üçün
Şəxsi kabinet
Öz təşkilatını əlavə et
Xidmət haqqında
Yandex Maps — nə yeməyi, hara getməyi, nə ilə məşğul olmağı seçin.
© 2001–2026 "Yandex" MMC
Məlumat mənbəyi