Axtarış
Marşrutlar
Maps · Stavropol · Geyim mağazaları

ЦентрМода

Reytinq 4,1
31 qiymətləndirmə
Bu vaxtadək bağlıdır: 09:00
Stavropol, Leninskiy rayon, mikrorayon № 2, Artyoma Street, 49
Yaddaşda saxla

Foto və ya video əlavə et

Geyim mağazası ЦентрМода, Stavropol, foto
Geyim mağazası ЦентрМода, Stavropol, foto
Daha 10
İcmal
Foto
20
Rəylər
12
Xüsusiyyətlər

Ünvan

Stavropol, Leninskiy rayon, mikrorayon № 2, Artyoma Street, 49
Girişləri göstər
Marşrut

Əlaqələr

Telefon qeyd edilməyib
Əlavə et

İş vaxtı

Bu vaxtadək bağlıdır: 09:00
Qrafik

Necə gedib çatmaq olar

Market No. 2
266 m
4
Market No. 2Pushkina StreetMaternity HospitalMira StreetPartizanskaya Street
Parklanma yerlərini göstər

Xüsusiyyətlər

Geyimin növləri:erkek giyimi, bayan giyimi, çocuk giyimi
Ayaqqabı növləri:çocuk ayakkabıları, erkek ayakkabıları, kadın ayakkabıları
Təşkilat haqqında daha ətraflı
Panorama
Siz bu təşkilatın sahibisiniz?

Ziyarət olunma səviyyəsi və iş qrafiki

02:00Bağlıdır
B.e.
Ç.a.
Ç
C.a.
C
Ş
B

Yaxınlıqda oxşar yerlər

Kari
Reytinq 4,5
Dyusseldorf
Reytinq 4,9
Inache
Reytinq 4,7
Barrister
Reytinq 4,9
Kari
Reytinq 4,4
Reytinq 4,1
31 qiymətləndirmə
Bu yeri qiymətləndirin

12 rəy

Susmaya görə
Алена Иноземцева
5 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
7 mart 2023
Много лет уже люблю этот магазин,всегда очень стильная одежда и что самое главное,до сих пор там не дорого,в других магазинах такие же вещи стоят в 2 раза дороже. А здесь и цены и стиль очень радует,ещё и иногда можно по скидочке отрыть вещи,недавно купила там просто бомбезное платье за 500 с чем то рублей 😍
1
Дарья
6 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
9 iyun 2024
Минусы магазина: 1. Не принимают оплату картой чтобы не платить налоги! Постоянно отмазка: не работает терминал!!! Только наличка или перевод. Большинство людей пользуются только картой, и эти переводы не удобны, 2. Очень душно в магазине, жарко. Покупатели жалуются, просят включить кондер, на что барышни на кассе отвечают : мы включаем, а люди жалуются, что холодно. Бред, люди заходят с жары и хотят хорошие условия в магазине З. Барышни на кассе - хамки. Не поздороваются, не попрощаются, с не довольным лицом когда подходишь, сидят в телефонах и пока им не скажешь не обратят внимания на тебя. Раньше были очень хорошие женщины, сейчас треш. Плюсы магазина: 1. Большой выбор. 2. Хорошее качество. З. Доступная цена на вещи. Итог : впечатления от магазина испорчено, улучшайте сервис!
2
Виолетта Минаева
8 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
3 yanvar 2024
Отличный магазин,уже давно хожу туда,стильная одежда и обувь,хорошие цены,причем,есть все,начиная от нижнего белья,заканчивая верхней одеждой.Всем советую.
Xəta barədə məlumat ver
Arayış
Xidmətlər
Marşrutlar
Tıxaclar
Metronun sxemi
Xəritə yarat
Maps API
Fərdi
Əlfəcinlər və nəqliyyat vasitəm
Xəritələrim
Parametrlər
Biznes üçün
Şəxsi kabinet
Öz təşkilatını əlavə et
Xidmət haqqında
Yandex Maps — nə yeməyi, hara getməyi, nə ilə məşğul olmağı seçin.
© 2001–2026 "Yandex" MMC
Məlumat mənbəyi