Axtarış
Marşrutlar
Maps · Samara · Supermarketlər

Perekrestok

Reytinq 4,4
1117 qiymətləndirmə
Bu vaxtadək bağlıdır: sabah
8 (800) 200-95-55
Telefonu göstər
Samara, Georgiya Dimitrova Street, 7 · ТЦ Орбита
Yaddaşda saxla
Order delivery
Loqotip

Foto və ya video əlavə et

Supermarket Perekrestok, Samara, foto
Supermarket Perekrestok, Samara, foto
Daha 4
İcmal
Məhsullar və xidmətlər
Foto
14
Rəylər
232
Filiallar
Xüsusiyyətlər

Vitrin

Кофе с собой
Готовая еда
Хлеб и выпечка
Овощи, фрукты, грибы
Шоколад, конфеты, сладости
Мясо и птица
Рыба
Молоко, сыр, яйца
От Перекрёстка
Bütün məhsullara və xidmətlərə bax

Ünvan

Samara, Georgiya Dimitrova Street, 7ТЦ Орбита
Girişləri göstər
Marşrut

Əlaqələr

8 (800) 200-95-55
Telefonu göstər
www.perekrestok.ru

İş vaxtı

Bu vaxtadək bağlıdır: sabah
Qrafik
Şəbəkənin bütün filialları

Necə gedib çatmaq olar

ТЦ Орбита
67 m
4
ТЦ ОрбитаGeorgiya Dimitrova StreetКинотеатр СамараЛеснаяBubnova Street
Parklanma yerlərini göstər

Xüsusiyyətlər

Təşkilat haqqında daha ətraflı
Panorama
Yandex Maps-də şirkəti reklam et

Ziyarət olunma səviyyəsi və iş qrafiki

23:00Bağlıdır
B.e.
Ç.a.
Ç
C.a.
C
Ş
B
Reytinq 4,4
1117 qiymətləndirmə
Bu yeri qiymətləndirin

232 rəy

Susmaya görə
Кука
3 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
13 iyun
На готовой кулинарии постоянно никого нет, как ни зайдешь, стоишь минут по 30, в итоге уходишь ни с чем. Кассир в возрасте женщина очень медленная и любит потрепаться с покупателями, что тоже не очень радует. Желание посещать данный магазин отпадает, если не хотите потратить много времени из своей жизни не советую
Təşkilatın cavabına bax
Ленок
8 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
16 yanvar
Исправляю отзыв. Цены мне кажется с потолка берут. А бесконечная борьба с ценой на кассе и ценником настолько надоела, что я просто перестала туда ходить. Персонал тоже отдельная тема. Кассирша вечно недовольная. Охранник- женщина, ходит по залу, болтает по телефону, матом разговаривает. Все время с кем-то трепется стоит. Но стоит попросить подтвердить возраст, сидит смотрит в монитор, и делает вид, что она стена. Раньше очень любила этот магазин, но сейчас хожу один в 2 мес.
Təşkilatın cavabına bax
Марина Щиголева
12 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
20 iyul 2024
Цены запредельные,в других магазигах эти же товары стоят дешевле! Касса только с одной стороны,с другой самообслуживание.т.е. человек решил отказаться от карт,расплачивается налом....этот человек не сможет выдти в другую дверь.для оплаты придется возвращаться в начало пути.бредятина. учитывая что много людей сейчас отказываются от карт ,в магазине поставили терминал.
Təşkilatın cavabına bax
Xəta barədə məlumat ver
Arayış
Xidmətlər
Marşrutlar
Tıxaclar
Metronun sxemi
Xəritə yarat
Maps API
Fərdi
Əlfəcinlər və nəqliyyat vasitəm
Xəritələrim
Parametrlər
Biznes üçün
Şəxsi kabinet
Öz təşkilatını əlavə et
Xidmət haqqında
Yandex Maps — nə yeməyi, hara getməyi, nə ilə məşğul olmağı seçin.
© 2001–2026 "Yandex" MMC
Məlumat mənbəyi