Axtarış
Marşrutlar
Maps · Kostroma · Ərzaq mağazaları

Адмиралъ

Reytinq 4,4
478 qiymətləndirmə
Bu vaxtadək bağlıdır: 08:00
Kostroma, Kineshemskoye Highway, 76 · ТЦ Солнечный
Yaddaşda saxla

Foto və ya video əlavə et

Ərzaq mağazası Адмиралъ, Kostroma, foto
Ərzaq mağazası Адмиралъ, Kostroma, foto
Daha 9
İcmal
Foto
19
Rəylər
112
Xüsusiyyətlər

Ünvan

Kostroma, Kineshemskoye Highway, 76ТЦ Солнечный
Girişləri göstər
Marşrut

Əlaqələr

Telefon qeyd edilməyib
Əlavə et

İş vaxtı

Bu vaxtadək bağlıdır: 08:00
Qrafik

Necə gedib çatmaq olar

ТРЦ Солнечный
152 m
4
ТРЦ СолнечныйЦРБУлица Долгая ПолянаМикрорайон Давыдовский-2Техникум торговли
Parklanma yerlərini göstər

Xüsusiyyətlər

Parklanma
Əlil arabası ilə girişin mümkünlüyü:mevcut değil
Təşkilat haqqında daha ətraflı
Panorama
Siz bu təşkilatın sahibisiniz?

Ziyarət olunma səviyyəsi və iş qrafiki

02:00Bağlıdır
B.e.
Ç.a.
Ç
C.a.
C
Ş
B

Yaxınlıqda oxşar yerlər

Медовая лавка
Fitoməhsullar, BFMQƏ-lər
Reytinq 3,8
Normofloriny
Fitoməhsullar, BFMQƏ-lər
Reytinq 3,9
Арт-лайф
Fitoməhsullar, BFMQƏ-lər
Hələ qiymətləndirmələr yoxdur
Дары Солнца
Fitoməhsullar, BFMQƏ-lər
Hələ qiymətləndirmələr yoxdur
Nezavisimy konsultant Oriflame
Kosmetika və məişət kimyasının distribütorları
Hələ qiymətləndirmələr yoxdur
Siberian Wellness
Fitoməhsullar, BFMQƏ-lər
Reytinq 4,5
Art Layf
Fitoməhsullar, BFMQƏ-lər
Reytinq 4,1
Родник здоровья
Fitoməhsullar, BFMQƏ-lər
Hələ qiymətləndirmələr yoxdur
Tsentr peredovykh tekhnology Vita-Li
Sağlamlıq üçün mallar
Reytinq 4,1
Reytinq 4,4
478 qiymətləndirmə
Bu yeri qiymətləndirin

112 rəy

Susmaya görə
Татьяна Кравцова
3 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
14 mart
Здравствуйте! Сегодня купила краску для волос в вашем магазине, проверила на тюбиках номер серии, но не догадалась проверить окислитель в бутылочке. Дома начала готовить краску и вместо окислителя была вода с ароматом апельсина. Все знают как пахнет нашатырный спирт, ну уж точно не апельсином!!! Хорошо хоть это было в одной коробке, во второй все нормально. Но все пришлось вылить , потому что не понятно что за жидкость налили. Деньги на ветер, испорченное настроение и выходной день!!!Только не надо говорить что это сделали покупатели,это либо охранники либо продавцы!!!Чек на покупку благо сохранился, прикладываю.
1
Təşkilatın cavabına bax
Николай Гаврильченко
5 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
18 yanvar 2025
Нормальный магазин, цены приемлемые, обслуживание хорошее, всегда чисто. Не такие большие очереди на кассе даже в большой поток покупателей. Магазином доволен.
2
1
Игорь Медведев
28 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
20 noyabr 2023
Хороший продуктовый гипермаркет. Есть, несколько замечаний. Стенд с газетами и журналами постоянно пустует, а то что есть, разбросано. Понравился мясной отдел, чётко обслуживают и всё чистенько. Зато в колбасном отделе один продавец и очередь покупателей (бываю там в воскресенье). Разгар дня, а работают две кассы. И снова очереди. Даже ходить туда не хочется, хотя нравится магазин. Может директора сменить, то контроля будет побольше?
6
Xəta barədə məlumat ver
Arayış
Xidmətlər
Marşrutlar
Tıxaclar
Metronun sxemi
Xəritə yarat
Maps API
Fərdi
Əlfəcinlər və nəqliyyat vasitəm
Xəritələrim
Parametrlər
Biznes üçün
Şəxsi kabinet
Öz təşkilatını əlavə et
Xidmət haqqında
Yandex Maps — nə yeməyi, hara getməyi, nə ilə məşğul olmağı seçin.
© 2001–2026 "Yandex" MMC
Məlumat mənbəyi