Axtarış
Marşrutlar
Maps · Sankt‑Peterburq və Leninqrad vilayəti · Pizzeriyalar

Gbg Pizza

Reytinq 4,2
30 qiymətləndirmə
Bu vaxtadək bağlıdır: 10:00
+7 (921) 320-95-93
Telefonu göstər
derevnya Poroshkino, KAD, 117-y kilometr, vneshneye koltso, 1 · fl. 1
Yaddaşda saxla
Loqotip

Foto və ya video əlavə et

Pizzeriya Gbg Pizza, Sankt‑Peterburq və Leninqrad vilayəti, foto
Daha 27
İcmal
Foto
37
Rəylər
26
Xüsusiyyətlər

Ünvan

derevnya Poroshkino, KAD, 117-y kilometr, vneshneye koltso, 1fl. 1
Girişləri göstər
Marşrut

Əlaqələr

+7 (921) 320-95-93
Telefonu göstər
gbg-pizza.clients.site

İş vaxtı

Bu vaxtadək bağlıdır: 10:00
Qrafik

Necə gedib çatmaq olar

ТРК Мега-Парнас
43 m
3
ТРК Мега-ПарнасТЦ Мега-ПарнасДорога на БугрыНовая улица
Parklanma yerlərini göstər

Xüsusiyyətlər

Yeməklərin çatdırılması
Özü ilə aparılan yemək
Qida kortunda yerləşir
Orta hesab:min. 500 ₽
Çatdırılmanın növləri:Delivery-club, Yandex Eats
Əlil arabası ilə girişin mümkünlüyü:tam erişim
Mətbəx:İtalyan mutfağı
Təşkilat haqqında daha ətraflı
Siz bu təşkilatın sahibisiniz?
Reytinq 4,2
30 qiymətləndirmə
Bu yeri qiymətləndirin

26 rəy

Susmaya görə
Юра Н.
6 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
7 yanvar
до вчерашнего дня покупала часто там комбо цезарь и карбонара, карбонара была очень вкусной. решила попробовать пасту грибной цыпленок. приготовили в тарелке как и до этого. села за стол и увидела волос в пасте, отнесла, показала, сказали "сейчас быстро переделаем". в итоге забрала, но уже в контейнере для доставки, очень горячую. такое ощущение, что волос вынули, а пасту просто подогрели. к слову она была не очень вкусная. не такая как карбонара. и было видно, что ее не готовили заново. на фото первая это в каких тарелках подают всегда, и вторая в какой подали, когда "переделали". обидно. да
Марина
5 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
19 aprel
Самая вкусная пицца, которую ели за последнее время. Спасибо за большое количество начинки и обалденное тесто! Будем заезжать к вам почаще. Не понимаю тех, кто пишет плохие отзывы. Держите марку, люди увидят, попробуют и полюбят вашу пиццу. Мы уже в числе ваших любителей 😊
1
Екатерина Е.
8 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
21 aprel
Пицца невкусная..тесто было передержано и в итоге корочки были не то, что бы хрустящими-они были очень жесткими и их было не укусить. А дно было горелым местами. Грибы тоже были горелыми. По напитку выбора практически нет. Не рекомендую данное заведение 👎🏻
1
Xəta barədə məlumat ver
Arayış
Xidmətlər
Marşrutlar
Tıxaclar
Metronun sxemi
Xəritə yarat
Maps API
Fərdi
Əlfəcinlər və nəqliyyat vasitəm
Xəritələrim
Parametrlər
Biznes üçün
Şəxsi kabinet
Öz təşkilatını əlavə et
Xidmət haqqında
Yandex Maps — nə yeməyi, hara getməyi, nə ilə məşğul olmağı seçin.
© 2001–2026 "Yandex" MMC
Məlumat mənbəyi