Axtarış
Marşrutlar
Maps · Sankt‑Peterburq · Restoranlar

Стейк давай

Reytinq 4,4
567 qiymətləndirmə
Daha işləmir
+7 (929) 159-97-31
Telefonu göstər
Saint Petersburg, Fuchika Street, 2 · этаж 1
Yaddaşda saxla
Loqotip

Foto və ya video əlavə et

Restoran Стейк давай, Sankt‑Peterburq, foto
Restoran Стейк давай, Sankt‑Peterburq, foto
Daha 96
İcmal
Foto
106
Rəylər
389
Filiallar
Xüsusiyyətlər

Ünvan

Saint Petersburg, Fuchika Street, 2этаж 1
Girişləri göstər
Marşrut

Əlaqələr

+7 (929) 159-97-31
Telefonu göstər
steakdavay.ru

İş vaxtı

İş qrafiki qeyd edilməyib
Əlavə et
Şəbəkənin bütün filialları

Necə gedib çatmaq olar

Bukharestskaya
1.16 km
2
BukharestskayaMezhdunarodnayaElektrosila
ТРЦ РИО
50 m
4
ТРЦ РИОИнститут скорой помощиВолковский проспектНововолковское кладбищеБелградская улица
Parklanma yerlərini göstər

Xüsusiyyətlər

Yeməklərin çatdırılması
Özü ilə aparılan yemək
Kartla ödəniş
Wi-Fi
Alıb aparmaq üçün qəhvə
Səhər yeməyi
Biznes-lanç
Orta hesab:1000–1200 ₽
Qiymətlər:orta üstü
Əlil arabası ilə girişin mümkünlüyü:tam erişim
Mətbəx:Avrupa mutfağı, Amerikan mutfağı, genel Asya mutfağı, Asya mutfağı, ev yemekleri, Latin Amerika mutfağı, et yemekleri, karışık
Təşkilat haqqında daha ətraflı
Panorama
Siz bu təşkilatın sahibisiniz?

Ziyarət olunma səviyyəsi və iş qrafiki

09:00Bağlıdır
B.e.
Ç.a.
Ç
C.a.
C
Ş
B

Yaxınlıqda oxşar yerlər

Teremok
Reytinq 4,3
Kukumber
Reytinq 4,5
Evrasia
Reytinq 4,7
Teremok
Reytinq 4,6
Stejk davaj
Reytinq 4,8
Reytinq 4,4
567 qiymətləndirmə
Bu yeri qiymətləndirin

389 rəy

Susmaya görə
танюша в.
5 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
23 iyun 2025
Клиентоориентированние на 0! После двух часов, при чеке в 10000- пришли выгонять. Сослались на правила ресторана. Очень странный подход! Кто то сидит с кофе и одним бургером два часа, а кто то пришел как мы- отметить день рождения с кучей блюд и выгодным для ресторана чеком. Никогда больше не вернемся сюда. Блюда не плохие, но выгонять из ресторана с полным столом недоеденных блюд- бессовестная наглость! Позор директору и администрации этого заведения! Не рекомендую! За неуважение к клиентам! такие суммы дарить ресторану- подумайте, чтобы не портить себе день и настроение! Никакие блюда не сравнятся с испорченным настроением. Вино отвратительное, напитки морсы тоже отвратительные.
Паша Белоусов
7 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
13 fevral 2025
Хороший ресторан, отмечали здесь свадьбу, прекрасное мясо, свежие салаты, большие порции, прекрасная атмосфера, будем посещать на важные мероприятия, я понимаю ресторан только открылся, вот так дальше держать.
Маша Мусина
8 səviyyəli şəhər üzrə ekspert
9 mart 2025
По совету друзей посетили ресторан. Была разочарована ждали подсадку 1.30часа и нас сразу предупредили, что у есть время посидеть 1.30 мин , официант принесла меню и ушла пришла мин через 15, заказ принесли через 30 мин три вида , кто ел , а кто то смотрел , через10 мин принесли еще блюда , затем принесли мясное блюдо еще 15 мин, шашлык отвратительный, картошку фри вообще не принесли , дочь заказала мясо тоже не принесли обслуживание 0. Оформление зала очень красивое, официанке оценка 1
1
Xəta barədə məlumat ver
Arayış
Xidmətlər
Marşrutlar
Tıxaclar
Metronun sxemi
Xəritə yarat
Maps API
Fərdi
Əlfəcinlər və nəqliyyat vasitəm
Xəritələrim
Parametrlər
Biznes üçün
Şəxsi kabinet
Öz təşkilatını əlavə et
Xidmət haqqında
Yandex Maps — nə yeməyi, hara getməyi, nə ilə məşğul olmağı seçin.
© 2001–2026 "Yandex" MMC
Məlumat mənbəyi